Napsali jste nám

Obrázky zvětšíte poklikem

-------------------

Dobrý den pane doktore. V březnu 2019 jsem u Vás byla na laparoskopické abdominální cerkláži kvůli 3 potratům ve 2. trimestru pro nedostatečnost hrdla . V prosinci jsem zjistila, že jsem těhotná a 30.7.2020 jsem porodila ve 39tt císařským řezem krásnou zdravou holčičku. Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za možnost stát se maminkou, nebýt Vás, tak bych to nikdy nezažila, jste nejlepší a až pojedeme kolem (jsme z Děčína), tak Vám ten malý zázrak přijdeme ukázat. Ještě jednou moc moc děkuju. V příloze posílám fotečku. Mějte se krásně a přeji mnoho osobních i pracovních radostí ❤❤❤

R.V., září 2020

-------------------

Vážený pane profesore,
ráda bych za sebe, svého přítele i našeho novorozeného synka Vám i celému Vašemu teamu poděkovala za úžasnou péči, které se nám, jakožto handicapovaným rodičům, ve Vaší porodnici dostalo.
Protože jsem nakonec na doporučení anesteziologů prodělala císařský řez v celkové anestezii, nemohl být sice partner přímo na sále, ale mohl čekat v místnosti pro ošetření novorozence a být pak celou dobu s ním.
Dokonce na porodním boxu provedl bonding, než mě dooperovali, přivezli a probrala jsem se z narkózy. Bylo moc prima, že jsme mohli být všichni 24 hodin na boxu místo toho, abych já musela na JIP.
Spokojeni jsme byli také s pokojem a péčí na oddělení šestinedělí. Rozměry i uspořádání pokoje mi umožnili se v něm snadno a brzy zorientovat, takže základní sebeobsluhu i starost o miminko jsem zvládala sama.
Partner vypomáhal zvláště s obsluhou přístrojů, kde je nutné číst údaje (váha, teploměr, ...) a se zařizováním věcí mimo pokoj. Velmi oceňujeme, že jsme mohli mít synka celou dobu u sebe.
Při poděkování nemůžu opomenout laktační poradkyně, dětské sestry, ženské sestry, všechny lékaře a lékařky, ale i pomocný personál. Drtivá většina z nich byla vstřícná a ohleduplná. Některé se nám dokonce věnovaly nad rámec svých povinností.
Poněkud nás překvapilo, že za žádnou z nadstandardních služeb po nás nebyla vyžadována úhrada. Je-li nějaká oficiální možnost, jak porodnici finančně podpořit, rádi tak učiníme. V každém případě Vaši porodnici rádi doporučíme všem našim známým.
Pokud byste měl zájem, můžeme Vám popsat naše zkušenosti a dojmy podrobněji, včetně některých námětů na vylepšení. Uděláte-li si na nás někdy chvíli čas, rádi bychom Vám poděkovali i osobně.

Ještě jednou všem moc děkujeme za vstřícnost a úžasnou péči.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Z. Ch.

-------------------

-------------------

Dobrý den, paní Šťastná,
chtěla bych Vám, aspoň touto cestou poděkovat za pomoc při porodu dcerky. Chtěla jsem Vám poděkovat osobně, ale netrefila jsem se zrovna do doby, kdy máte službu, ale určitě jakmile budu mít cestu s malou ráda bych se za Vámi zastavila a ještě osobně Vám poděkovala.
Asi si mne nepapatujete (těch rodiček máte moc):-), rodila jsem v noci z 24. na 25. června 2020  a Vy jste měla noční službu. Moc jste mi při porodu pomohla, nemohu na to zapomenout, i když to bylo těžké, Váš lidský přístup, ochota a pomoc mi moc pomohla a dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, proto bylo pro mne tak důležité Vám moc poděkovat a zároveň alespoň napsat toto poděkování.
Malá se narodila 6.07 ráno a Vám končila směna i přesto jste zůstala u mne až do konce. Nešla mi porodit placenta a museli mne pak uspat a chirurgicky to vyřešit, ale Vy jste zůstala u mne,  až než mne uspali a držela mne za ruku a ty bolesti pomohla povzbuzováním snášet lépe. Mnohokrát Vám děkuji.
I přístup celého porodního odd. byl moc hezký, pak při výměně směn se o mne starala usměvavá  porodní asistentka JItka, bohužel nevím, jak se dál jmenuje a také mladičká sestřička Klárka, která byla také moc ochotná a hodná. Také oni dvě byli super a chtěla bych jim poděkovat, dávaly mi pak transfuze a moc mi pomáhaly. Bohužel asi nenatrefím na všechny zároveň, aby jim osobně poděkovala, tak alespoň touto cestou.  Moc děkuji celému odd. i lékařům, na ty také nesmím zapomenout, bohužel neznám jejich jména.

Přeju Vám ať se Vám v práci i osobním životě  moc daří a ještě jednou moc děkuji a jsem Vám vděčná,

S pozdravem K. H., červenec 2020

-------------------

 

Vážení a milí,

5. června 2020 se nám v porodnici FNOL narodila dcera K. Ráda bych touto cestou upřímně a co nejsrdečněji poděkovala personálu Vaší porodnice. Všichni, s nimiž jsem se setkala, byli naprosto profesionální, velice milí a empatičtí, a já se tak ve Vaší porodnici cítila opravdu dobře.
Jmenovitě bych chtěla moc poděkovat porodní asistentce Jitce Slavíkové a studentce Elišce, které se mnou strávily převážnou část porodu. Dostalo se mi od nich velké podpory, porodní asistentka mi vše srozumitelně vysvětlila, maximálně mi pomáhala, její empatie a osobní přístup mi velmi pomohly k tomu, že se i přes těžší průběh nakonec podařil spontánní porod. I díky ní budu na svůj porod vzpomínat jen v dobrém.
Přeji Vaší porodnici mnoho takovýchto skvělých profesionálů, hodně spokojených maminek a zdravých miminek. Ráda olomouckou porodnici doporučím všem nastávajícím maminkám.

S úctou a velkým díky
maminka A. K.

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------

Obrázek zvětšíte poklikem

 

Pěkný den do FNOL,
v pátek 8. 1. 2021 jsem ve večerních hodinách navštívila pohotovost na Porodnicko-gynekologické klinice a ještě dnes mnou návštěva rezonuje. Nikdy dříve jsem se ve zdravotnictví nesetkala s tak laskavým a empatickým přístupem jako od dua MUDr. Ondřej Malchar + Mgr. Viera Petřvalská. Pak doktor si na mě i přes nabitý program udělal dostatek času a vyšetření (alespoň z mého laického pohledu) proběhlo maximálně důkladně. Zodpověděl veškeré mé dotazy, byl velmi milý a nezapomínal na slova podpory. Sestra, paní Petřvalská, je žena na svém místě – nestalo se, že by na chodbě kolem mne proběhla bez povšimnutí, neustále se doptávala, zda je vše v pořádku a zda vydržím počkat na příchod pana doktora.
Ráda bych podotkla, že jsem na oddělení dorazila jako obyčejná dívka bez konexí a jakýchkoliv vztahů s výše zmíněnými. Přesto jsem měla dojem, že je o mě postaráno nadstandardně a ani na moment jsem neměla pocit, že bych se na pohotovost dostavila s malicherným problémem.
Prosím, vyřiďte ode mne oběma pozdravy. A pokud je to možné, pořiďte sestře Petřvalské vlhčítko prstůto aby se jí lépe manipulovalo s papíry. Dezinfekcí vysušené ruce a nemožnost olíznutí prstů prý nejdou dohromady.
Budu se těšit na případné setkání u porodu.

S pozdravem,L. B.

-------------------

-------------------