Dalších pět pokojů Oddělení šestinedělí FN Olomouc se dočká nového vybavení

14. 8. 2020

Porodnicko-gynekologická klinika FN Olomouc provádí v těchto dnech za plného provozu rekonstrukci pěti pokojů na Oddělení šestinedělí. Výsledkem úprav budou bezbariérové koupelny a toalety s bidetovými sprchami a odsáváním vzduchu. Součástí prací je rovněž vybudování rozvodů vzduchotechniky pro klimatizaci. První polovina oddělení byla rekonstruována již v minulém roce, takže maminkám můžeme brzy poskytnout pohodlí moderní porodnice.

Tak rozsáhlé stavební úpravy samozřejmě ovlivňují provoz oddělení a přechodně snižují komfort maminek a novorozenců. Proto se všem maminkám i jejich blízkým omlouváme, ale věříme, že nám odpustí, protože naším cílem je, aby se u nás rodičky s dětmi cítily co nejlépe. Naše omluva směřuje i k pacientkám na Oddělení gynekologie, protože rekonstrukce narušuje i jejich klid a pohodlí.