Bufet pod Porodnicko-gynekologickou klinikou má v pracovní dny otevřeno už od šesti hodin

12. 2. 2019

Ve snaze o zlepšení dostupnosti služeb pro zaměstnance i pacienty Fakultní nemocnice Olomouc rozšířila kantýna pod Porodnicko-gynekologickou klinikou provozní dobu. Od konce minulého týdne tak zákazníci nemusejí v pracovní dny čekat do sedmi hodin, nýbrž si snídani či svačinku mohou koupit už od šesti hodin. V pracovní dny bufet zavírá jako doposud v 18 hodin. Víkendová otevírací doba se nemění – zůstává od 8 do 17 hodin.

Bufet pod porodnicí převzala v říjnu loňského roku firma GrandLahůdky s.r.o. ze Samotišek. Sází zejména na klasický sortiment, který domácí zákazník v rychlém občerstvení očekává. Příchozí tak mohou vybírat mezi různými druhy chlebíčků a obložených baget, pestrou nabídkou čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků. Samozřejmostí jsou cukrovinky, tedy čokolády, bonboniéry nebo bonbóny. Bohaté je rovněž menu hotových jídel a polévek.